Sık Sorulan Sorular

Biorezonans terapisi herkese ve tüm rahatsızlıklara yardım edebilir mi?

Dünyada herkese yardım edebilecek tek tıbbi bir yöntem yoktur. İnsan, teknik olarak tekrarlanabilir kurallara göre çalışan bir makine değildir. Her insan tektir ve hastalık, fiziksel, psikolojik ve sosyal koşulların yarattığı çok yönlü bir ürün olarak görülmelidir.

Tamamen yok edilen veya yok olan organlar ve doku, herhangi bir yöntemle ve biorezonansla bile düzeltilemez. Eksik enzimler, vitaminler ve besinler de fiziksel olarak sağlanmalıdır. Biyofiziksel bilgi transferi hastanın açlığını tatmin etmeyecektir! Duyarlı doku hala mevcutsa, genellikle hastanın durumunda biorezonans yoluyla bir iyileşme sağlanabilir. Maddeden daha üstün olan salınım örnekleri genellikle kimyasal maddelerin fiziksel düzeyde artık etken olmadığında bir etki üretecektir.

Şiddetli psikolojik travma da biyorezonans ile tedavi edilemez. Zor bir çocukluk, taciz, travmatik olay ve kronik hayal kırıklığı hastalığa neden olabilir veya teşvik edebilir veya tedavisini engelleyebilir. Biorezonans cihazı hastanın üvey annesi veya eşini değiştiremez!

Bilinçaltında hastalıklarından beslenen hastalar da vardır. Hasta oldukları sürece, eşlerinin ve ailelerinin sevgisi ve bakımını garantilemişlerdir. Böylece işe gitmemeleri için de bir sebepleri vardır. Bir terapistten diğerine koşan ve çaresiz bir hasta olduklarını teyit etmek için her şeyi deneyen hastalar vardır.

İyileştiklerini hissettiklerinde, tedavi genellikle sudan bahanelerle kesilir. “Yararlı hastalıklar” için başvuran hastalar genellikle tedavi edilemez.

Biorezonans birçok tıbbi durumun semptomlarını hafifletebilir hatta ortadan kalkmasını sağlayabilir. Hastanın iyileşip iyileşmemesi,BİR ölçüde ruhsal bozukluğa ve diğer psikolojik ve sosyal faktörlere de bağlıdır.

Deneyimli biorezonans terapistleri, hasta grubuna bağlı olarak % 80 ila %90 başarı oranı bildirmektedir. Dokuz veya on hastadan birine maalesef yardım edilemez.

Tedavinin başarısız olmasının nedeni, keşfedilememiş veya tedavi edilmemiş bir fiziksel veya psikolojik terapi bloğu olabilir.

Özetle, biorezonans, çok sayıda rahatsızlığa yardımcı olan ve hastanın sağlığına kavuşmasını sağlayan bir teşhis ve tedavi yöntemidir.

Buğday alerjisinin belirtileri nedir?

Buğday alerjisi, cilt (nörodermatitis), solunum sistemi (kronik bronşit, astım vs.) ve bağırsakta (kolit, Crohn hastalığı) kendini gösterir. Ateş nöbetleri, çarpıntı, kronik yorgunluk ve eklem ağrılarına sık rastlanır.

Gerçek buğday alerjisi veya hassasiyeti buğdaydaki proteine karşıdır. Bu rahatsızlık bilinen Gliadin alerjisinden ayrı bir tanıdır. Gliadin sadece buğdayda değil, diğer tahıl ürünlerinde de bulunur. Buğday alerjisine gliadin alerjisinden daha çok rastlanır ama bu pek bilinmez. Buğday alerjisi perhizinde dikkat etmek gereken, gliadin içermediği bildirilen yiyeceklerin buğday içerebileceğidir.

Süt alerjisinin belirtileri nelerdir?

Süt alerjisinin belirtileri süt içildikten hemen sonra ortaya çıkar ve çok değişkendir. Hedef organ sadece deri, sindirim veya solunum sistemi olabilir fakat çoğu zaman birden fazla sistem olaya katılır.

Süt alerjisinin mide-bağırsak sistemi belirtileri bulantı,  kusma, kramp şeklinde karın ağrıları, ishal, karında şişkinlik ve gazdır.

Deride ortaya çıkan belirtiler, ürtiker veya halk arasında kurdeşen adı verilen döküntüler ile egzamadır. Bazen yüzde ve göz kapaklarında şişme şeklinde ödem de görülebilir.

Süt alerjisine bağlı solunum sistemi belirtileri, deri ve sindirim sistemininkilere göre çok daha nadirdir ve astım krizi veya alerjik nezle şeklinde görülür. Belirtiler, çoğu zaman da tek başına değil, diğer sistem bulguları ile birliktedir.

Biorezonans tedavisinden kısa sürede ve iyi netice alabilmek için ne yapmalıyım?

  • Tetkikler sonucunda her kişinin terapisi o kişiye özel programlanır.
  • Terapiler yaklaşık bir buçuk saat sürer.
  • Tedavinin başarılı olabilmesi için terapilerin düzenli aralıklarla sürdürülmesi gerekmektedir.
  • İdeal aralık bir haftadır.
  • Tedavi sürerken bol su içmeyi unutmayın.
  • Özellikle ilk gün alkol kullanmayın.
  • Tedavi süresi önerilen rejimlere uyduğunuz oranda kısalır.

Hemen Ara

1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by