Polen alerjisi her yıl giderek artan bir problem olmaya devam ediyor… Biorezonans tedavisi ümit verici.

Giderek daha fazla insanın rahatsızlık duymaya başladığı polen alerjisi biorezonans ile tedavi edilebilmekte artık.. Polen alerjisinin tetiklediği saman nezlesi, üst solunum yollarını etkilemekte, giderek alt solunum yollarına da yayılmaktadır.

Gözde kaşıntı ve hapşırma  dürtüsü ile başlayan saman nezlesi birkaç yıl sonra ne yazıkki şiddetli bir bronşiyal astıma dönüşebilmektedir. Klasik tıp hiposansibilite tedavisi ile bunu engellemeye çalışmakta ancak başarılı olamamaktadır. Testler yüksek sayıda alerjen tespit ettiğinde bazı alerjologlar hiposansibilite tedavisine hiç girmemeyi tercih etmektedir. Her sene yapılan bir kortizon iğnesi de ideal bir çözüm değildir.

Saman nezlesinin tedavisi biorezonans terapistlerini de zorlamaktadır. Çünkü hastaların alerjik reaksiyon gösterdiği polen “temiz” değildir. Polenlere atık gazlar, kirli hava partikülleri ve haşere ilaçları bulaşmıştır çoğu kez. Bu da polen alerjisinin (yıldan yıla, mevsimden mevsime) sürekli değişkenlik göstermesine yol açmaktadır. Bu nedenle bir tek biorezonans tedavisi ile de sonuç alınabileceği gibi, duruma bağlı olarak birden çok biorezonans tedavisi de gerektirebilmektedir….

Bu durumda en ideali, her yaşta biorezonans terapilerini koruyucu olarak uygulamaktır… Yani sadece bahar aylarında değil, kış aylarında da devreye sokmakta yarar bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hemen Ara

1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by