Hayvan Dostlarımız İçin Biorezonans Tedavisi

35 yıldır insan tıbbında kullanılan ve homeopati, akupunktur, ampirik iyileşme alanındaki natüropatik prosedürleri içeren biorezonans yöntemi, 10 yıldır veterinerler tarafından da kullanılmaktadır.

Semptomların altında yatan fiziksel nedenleri tanıma ve etkili bir şekilde tedavi etme fırsatı sunan biorezonans tıbbı, evcil hayvan hastalıklarının henüz tanımlanmamış nedenlerini keşfetme ve tedavi etme fırsatı vermektedir.

Biyofizik ve kuantum mekaniğindeki en son bulgularla doğrulanmış olan biorezonans tıbbı, gerçek ama çoğu zaman gizlenmiş hastalık nedenlerini insanlar kadar hayvanlarda da tespit edebilmektedir.

Gıda katkı maddeleri (koruyucu, cezbedici ve renklendirici maddeler vb.), kimyasal olarak işlenmiş içme suyu, çevresel toksinler, elektrosmoglar (hayvanlar buna özellikle duyarlıdır), egzoz dumanları ve değişik ilaçlar bazı hayvanlar için stres faktörüdür. Genel sağlıkta bozulmalar, anormal davranışlar ve hatta ciddi fiziksel bozukluklar gözlemlenmektedir. Ne yazık ki, bu farklı ve son derece bireysel nedenleri tespit etmek için geleneksel araçlar kullanmak her zaman mümkün olamamaktadır.

Bu olumsuz faktörler uzun sürdüğünde, çok fazla ve kronik olduğunda, hayvanın kendini iyileştirme kabiliyetine baskı yapar. Hayvanlar genel olarak kendi kendilerini iyileştirme gücüne sahiptirler. Maruz kaldıkları olağandışı etkilere yanıt olarak vücutlarında tekrar tekrar denge kurabilmelerine yardımcı olabilecek olağanüstü bir düzenleme sistemleri vardır. Bununla birlikte, hayvan çok fazla strese maruz kalırsa veya stresler uzun süre şiddetliyse, kendi kendini iyileştirme güçlerinin yanı sıra düzenleyici kabiliyetleri de engellenebilir.

Biyofizik ve kuantum mekaniği alanındaki araştırmalar daha önce hayal edilemeyen tedavi olasılıkları dönemini açmıştır. Biorezonans artık hayvan sağlığında da kullanılmakta ve yüz güldürücü sonuçlar almaktadır.

Tanı

Özel, ağrısız bir test prosedürü ile biorezonans terapisti, hayvanın belirli organlarının zayıflatılmış olup olmadığını, toksik maddelerin vücudu üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olup olmadığını araştırır. Şikâyetin altında yatan nedenler hızlı bir şekilde keşfedilebilir.

Terapi

Çoğu durumda bireysel bir tedavi planı oluşturulmakta ve olası tamamlayıcı önlemler tartışılmaktadır. Bicom cihazı ile yapılan tedavi sırasında elektrotlar, rahat bir pozisyonda duran, oturur veya yatar vaziyette olan hayvana yerleştirilir. Bir tedavi seansı genellikle beş ile 20 dakika arasında sürer. Terapi tamamen ağrısızdır.

Tedavinin amacı, hastalığa neden olan faktörleri azaltmak ve böylece hayvanın vücudunda iyileşmeyi teşvik etmektir.

Gerekli tedavi sayısı bir dizi faktöre bağlıdır. Sahibi, hayvanlarında gözlemledikleri değişiklikleri terapiste bildirmelidir. Böylece tedavi sonlanır.