HASTA GÖRÜŞLERİ

Ecz. Lale Kisbu tarafından yazıldı.

“Sevgili doktorum Hasan İlkehan’a tüm kalbimle çok çok teşekkür ediyorum. İlke Biorezonans’a ilk geldiğimde ayakta zorlukla durabiliyordum. Öyle ki beş – on dakika yürüme mesafesi uzaklığa dahi taksi ile gitmek zorundaydım. Araba dahi kullanacak gücüm yoktu. Çocukluğumdan itibaren sürekli doktorlara götürülmeme rağmen ne çocukluğumda ne de ileriki yaşlarımda doğru teşhis konulamamış ve doğru tedavi bulunamamıştı. Esas sorun, bebeklik çağında süt alerjisi ile başlamış olan geçirgen bağırsak sendromu, buna bağlı olarak zincirleme gelişen gıda alerjileri ve otoimmün hastalıklar ve yüksek miktarda kandida mantarı idi. Her ay en az 2-3 haftayı şiddetli ağrılardan bitkin bir halde yatıyordum. Bunlar dışında glokom nedeni ile gözdibi sinir hücrelerinde tahribat vardı.

Biorezonans tedavisinin ikinci ayında özgürce rahat yürüyebilmeye başlamıştım. Ağılar yok olmuştu. En çarpıcı bölümü ise, daha önce gittiğim göz doktorları “tahrip olan nöronlar asla tamir olamaz, bu nedenle göz sinirleriniz iyileşemez, biz ilerlemesini engelleyebilirsek ne mutlu bize” demişlerdi..  Oysa biorezonans tedavisi sonrası yaptırdığım görme alanı kontrolünde görme alanımın tamamen normale döndüğü gözüküyordu. Yani nöronlar tamir olmuştu.  Biorezonans tekniğini tecrübe edip yaşamış ve iyileşmiş bir kişi olarak kesinlikle tüm hastalara tavsiye ediyorum. Ayrıca da sevgili doktorum Hasan İlkehan’ a bu tekniğin öncülerinden olduğu, büyük bir özveri, şefkat ve içtenlikle hastalarının iyileşmesi için yaptığı tüm çalışmalar için  tekrar teşekkür ediyorum. “Bir de son olarak bu tekniği deneyeyim diye” gitmiştim gerçekten de son oldu. Çünkü başka bir tedavi denememe ihtiyaç kalmadı.

İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. İyi ki biorezonans tekniğini uyguluyorsunuz. Kendim iyileştikten sonra çevremde hasta olan herkesi İlke Biorezonans’a yönlendirdim. Gelip tedavi olan insanların her biri iyileştiklerini bildirip bana teşekkür ettiler. Bir insanın sağlığının düzelmesine aracı olmak, onun sevincini paylaşmak en güzel duygulardan bir tanesi.

Sevgi, huzur, sağlık, neşe dolu, huzurla nefes aldığınız yarınlar diliyorum.”

Galip Çini tarafından yazıldı.

“Dört seneden beri süre gelen idrar yolu iltihabı ve dinmeyen sırt ağrılarımı maalesef çözemedim. Ne gittiğim doktorlar ne de kullandığım ilaçlar bir fayda sağlamazken Dr. Hasan Bey ile biorezonans tedavisine başladık. Açıkça söylemek gerekirse tedavide kullanılan cihaz bile zihnimde soru işaretleri yaratmaya yetti. Onca ilacın yapamadığını nasıl yapar? diye sordum. Ama sabırla seanslara ve beraberinde bana verilen perhizlere sıkı sıkı uydum ve on ikinci seansımı bitirip bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Halen tedavim devam etmekte ve süreçte önce fiziksel ağrılarımdan, sonrasında idrar yolu enfeksiyonu tedavisinde ilaç yan etkilerinden, denge ve zindelik kaybı gibi tüm problemlerimden arınmış durumdayım. Güne daha iyi başlıyor, geceleri rahat uyuyorum. Şunu da belirtmekte fayda var sanırım yaşım 80.. Ama artık 40 gibi hissediyorum diyebilirim. Dr. Hasan Bey’e şükranlarımı sunar ve bu tedavinin öncülerinden olarak bir çok hastaya şifa dağıtmasını temenni ederim. ”

Birben & Ferhan Seyyidoğlu tarafından yazıldı.

“Biorezonansı ‘Kaybedecek birşey yok’ düşüncesiyle denemek istedik. Sonuçta hem eşimin yıllardır süren tahıl poleni alerjisi, hem bilmediğimiz başka bir çok hassasiyetlerimizden arındık. Ayrıca, ortopedi ameliyatım sonrası ağrıları azaltmak hem de iyileşmeyi hızlandırmak konusunda da çok olumlu katkılar sağladı. Sevgili Hasan Bey’in sakin ve huzur dolu dostluğu ise bizim bu süreçteki çok önemli bir diğer kazanımımız oldu. Belirli periyodlarla gidip yenilenmek, arınmak artık bizim için kaçınılmaz bir alışkanlık olacak gibi görünüyor. Hasan Bey’e ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Sevgiler…”

Tulu Sürenkök tarafından yazıldı.

“Yıllardır geceleri beni uyutmayan mide sancılarımdan biorezonans seansları sayesinde kurtuldum. Sayın Dr. Hasan İlkehan’ın titiz tetkiklerine, doğru bir planlamayla uyguladığı biorezonans tedavisine çok şey borçluyum.”

Ayşe Gülay Hakyemez tarafından yazıldı.

“Biorezonans ile tanışmamı Dr. Hasan İlkehan’a borçluyum. Hipotiroidi neticesinde bozulan metabolizmamı düzene soktu. Bu yaşıma kadar farkedilmemiş ve kronikleşmiş buğday alerjimi ortaya çıkarttı. Tedavi için Biorezonans terapilerim devam ediyor. Üç seanstan sonra enerjimi geri kazandığımı fark ettim. Şimdi hararetle öneriyorum tüm dostlarıma..”

Gül Hasbudak tarafından yazıldı.

“Beş yaşındaki kızımın alerjik astımını  biorezonans ile tedavi eden Dr. Hasan İlkehan’a teşekkürü bir borç bilirim. Bu tedavi yönteminin yaygınlaşması dileğimle..”

Vildan Esmer tarafından yazıldı.

“Biorezonans’la 2011 yılında tanıştığımda, geçirdiğim önemli ameliyatın  üzerinden tam bir yıl geçmişti. Ameliyat sonrası doktorumun verdiği koruyucu hapın yan etkisi olan kemik ağrıları ile baş etmeye çalışıyordum. İş koşuşturmaları ve ağrılarımla birlikte nasıl yaşayacağımı düşünürken Biorezonans yolu ile tedavi yöntemini anlattı Dr. Hasan İlkehan… Dr. İlkehan’ın  hekimliğine ve kişiliğine duyduğum güvenle  hemen tedaviye başladık. Birkaç seans sonra yeniden doğmuş gibi hissettim, ağrılarım yok oldu ve ben eskisinden daha çok koşturup daha az yorulmaya başladım. Sonrasında da mucize diyebileceğim bir sürü olaylar zincirine şahit olmaya başladım.. Tedavi sayesinde metobolizmam ve bağışıklık sistemim güçlendi.

İki  yıldır grip olmuyorum, dudağımda arasıra kendini gösteren uçuklar artık yok. Çevremdeki herkese anlatıyorum, etkilenip tedavi olan birçok tanıdığımın rahatsızlıkları da  iyileşti veya iyileşme yoluna girdi.

Bence Biorezonans geleceğin tedavi yöntemi olma yolunda… Sana çok çok teşekkür ediyorum Sayın Dr. Hasan İlkehan.  Sevgiyle…”

Funda Aygil tarafından yazıldı.

“Okulumun velilerinden biri vasıtasıyla biorezonans ile tanıştım. Kanser tedavisindeki başarısını görünce de çok etkilendim. Boyun sorunlarımı biorezonans ile tedaviye kara verdik. Çok iyi gidiyor. Sırt üstü yatamıyordum. Yavaş yavaş yatabiliyorum artık. Başımı iki yana zor çeviriyordum, bayağı rahatladım.”

Olcay Aygil tarafından yazıldı.

“Bacak, bel, diz, ellerim hep arızalı… Sırtüstü yatınca belim ağrıyordu. Yan da yatamıyorum. Bacağım ağrıyordu. Bioreozonans terapilerinden sonra ağrılarım nispeten geçti. Başta çok ümitsizdim. Şimdi iyileşme sürecine girdiğimi hissediyorum.”

Turan Adil tarafından yazıldı.

“Yıllardır her gece yatmadan evvel süt içerim. Meğer süt alerjim varmış. Doktor Hasan Bey’in biorezonans terapileriyle mide sancılarından kurtuldum. İlginç bir teknik… Denemeye değer.”