HASTA GÖRÜŞLERİ

Hazalhill: Biorezonans ile 12 hafta süren, yıllardır çektiğim ve son 1 senede çekilmez bir hal almış olan kedi tüyü alerjimi geçtiğimiz cumartesi yenmiş bulunmaktayım.
Doktor Hasan İlkehan’a ve İlke Biorezonans ekibine, kendim ve kızım Arya adına çok teşekkür ederim. 2 hafta sonra son kontroller ile görüşmek üzere.
Tanımlanamayan ağrılarınız, yorgunluğunuz, aniden ortaya çıkmış kilo artışınız, çeşitli alerjileriniz vs gibi çekilmez dertleriniz varsa biorezonans ile tanışın derim.
Batıda 30 yıldır yaygın olarak kullanılan ancak ülkemizde yeni tanınmakta olan biorezonans tedavisi ağrısız, acısız, ilaçsız ve yan etkisiz biyolojik bir tedavi yöntemidir.
Biorezonans tedavisi hastalıklı dokulara, yaydıkları frekansın tam aksi yönünde frekans uygulayarak bu hastalıklara karşı savaşma yöntemidir. Vücudunuzun kendince farklı sebeplerden dolayı “yabancı” algıladığı maddeler tespit edilir ve buna yönelik uygulanan diyetler ve frekans yüklemeleriyle artık vücudunuz size binbir çeşit soruna sebep olan o maddeleri yabancı madde olarak algılamaz.

5. Mutlu İnsan Festivalinin Ardından;

sehervurall: Başarılarınız daim olsun hocamm birtanedir. Şifalanmak isteyen, hastalıklarına çözüm arayan çok kişinin kıymetli bilgilerinize ve biorezonans tedavisine ihtiyacı vardır.

eturunz: Alerjilerim, ağrılarım ve depresyonum ..yıllarca ilaç tedavisiyle çözülemeyen sorunlarım İlke Biorezonans sayesinde çözüme kavuştu. Hasan Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.

aysegulayhakyemez: Benim ve çok dostumun kıymetli doktoru Hasan İlkehan’ın kendini adadığı Biorezonans tıbbının daha birçok insanı sağaltması dileklerimle…

coban_yildiziydi: Sevgili hocam hastalıkla mücadele eden umudunu kaydetmiş birçok insana umut oldunuz ve onları biorezonans tedavi yöntemi ile iyileştirdiniz. İyiki varsınız. Başarınız daim olsun.

happymomandbaby: 2018 bitmek üzere ve bu seneye baktığım zaman benim için başarılı bir sene olduğu fark ettim. En başarılı noktalardan biri alerjilerimden kurtulmayı başarabildim. 🤞Aralık 2017’de Biorezonansı denedim ve hayatımdaki en iyi kararlardan biri oldu. İyi ki Dr. Hasan İlkehan’a güvendim. Bana göre o doktor gerçek bir doktor çünkü Hipokrat’ın sözü “önce zarar verme” doğru uygulanıyor. Eskiden bir damla süt proteini içtiğim zaman hastalanıyorum. Artık normal bir insan gibi semptomsuz bir şekilde süt ürünleri tüketebilirim. Kahve, arada şarap da artık içebilirim. İstediğini yiyebilmek candır! 👉Neden bunu size anlatıyorum? 👉Çünkü çoğu anneler bebeğinin süt proteinine hassasiyeti yüzünden çok zor bir diyet yapıyorlar. Dr. Hasan İlkehan bebeği ve anneyi beraber tedavi ediyor. 🤱Bebeğinizi tedavi etmek sadece emzirirken önemli değil, tüm hayatını için önemli! Tüm hayatım boyunca kendimi iyi hissetmediğim için hep pişman hissettim ve ailemi ve arkadaşlarımı rahatsız etmemek için hissetiklerimi saklamaya çalışıyordum. Baş ağrısı, bulantı, sırt ağrıları, yorgunluk, polen alerjisi, kaşıntılar, sindirim problemlerim… herhangi bir doktora veya uzmana anlattığım zaman “biraz alerjiksiniz ama çok sağlıklısınız” hep aynı cevap geliyordu. Hissetiklerimin artık psikolojik olduğu kabul etmiştim. Değildi! Modern tıpta alerjiler için bir çözüm yok. Biorezonansta var. İyi ki denedim!

ysmntskrtrs: “Bu kuzuların ikisinde de gıda alerjisi nedeniyle diyet yaptık, Ateş’te süt ve süt ürünleri alerjisi ile tanıştık. Su’da daha temkinli olduğumuzdan hazırlıklı olduğumuzu düşünürken çoklu besin alerjisi gibi bir durumla karşılaştık. Biz İlke Biorezonans ile iki kuzucuğumla da atlattık çok şükür. Sizde araştırın yada etrafınızdakilere bahsedebilirsinz çünkü çok fazla besin alerjisi yaşayan minik var biliyorum. Neye inanırsanız o olur, zaten hepimiz titreşim değil miyiz. Frekansınız yüksek olsun. Sevgiler.”

happymomandbaby: “Gratitude 2018 the end of the year is coming and as I look back to 2018, I realize it has been a successful year for me. One of the biggest achievements this year was to finally found a solution to my allergies. In december 2017, I decided to try Bioresonance and this is one of the best decisions I made in my life. I’m grateful I trusted Dr. Hasan Ilkehan. He is in my opinion a doctor who deserves to be called this way as he respects Hippocratic oath: “First, do no harm.” I went from not being able to ingest one drop of dairy without symptoms. Now I can also drink coffee and wine. I can enjoy a social life again, just ENJOY life really. If I tell you about this, it’s because lots of moms are on a restricted diet because their baby in sensitive to dairy. Dr. Hasan İlkehan treaths moms and baby all tohether. Getting your baby treated is not only important during breastfeeding, it’s also important for the rest of his life. I felt guilty all my life for always having sometging (headaches, backaches, itching, brain fog, nausea, digestive disorders, pollen allergy, fatigue, feeling weak), I was told it waspsychological and had believed it in the end. Is was not. Modern medicine does not have a solution for allergies. Bioresonance has.I’m glad I tried it.”

Feray Terzioğlu: “Life is better with bioresonance treatment by dr hasan ilkehan at ilke biorezonans. thanks him and his team. I received my health back. It is better than previous. 🤗”

streamandrain: “I am out of my most allergies after 20 session. Thank you dr. Ilkehan.”

agzikucukdonmez: “Gereksinimi olan herkes deneyimlemeli.”

Deniz Kesen: “Pek inanmayarak başladım ama yolun sonunda yıllardır çektiğim regl ağrılarından kurtuldum sayenizde 😊🙏🏻 çok teşekkür ederim.”

Sofi Kumçay: “Hangi tedaviniz için teşekkür edeyim sizlere? Sayenizde bilinen ve bilinmeyen alerjik sorunlarim bitti, gecen 2 kış hiç grip olmadım, sistit ağrılarım hafifledi, hormon tedaviniz ile pre dönemi uzuyor. Biorezonans sağlığıma, sizin ve ekibinizin samimiyet ve sıcaklığı kalbime ve doktorlarla uğraşmadan sorunumu tek elden çözme seceneği ruhuma iyi geliyor… İyi ki sizinle tanıştım, iyi ki varsınız.💕”

Binnur Şerbetçioğlu: “Canım doktorum Hasan İLKEHAN sizi tanıdığıma şükrediyorum. 👏👏🤗 Sağlık kapısını bana araladığınız için. 🤗👏👏”

Yelda Baba
(İngilizce öğretmeni): “Hasan Bey ile 2017 yılının Ağustos ayında tanıştık. Meme kanserim metastas yapmış, akciğer zarı ve göğüs kafesi içindeki diğer bölümlere geri gelmişti. Çaresizlik içinde derman ararken Hasan Bey’in kliniğine ulaştım. Değil yürümek, konuşamaz haldeydim. Ölümün soğuk nefesini ensemde duymanın korkusu da cabası. Umutsuzluk içinde kliniğin kapısından içeri girdim. Şükürler olsun o güne! İyi ki karşıma çıkmışlar. İki seans sonra 2 km’lik yolu yürüyerek eve döndüm.

Bir ay sonra kemoterapiler başladı. Benimle birlikte kemoterapi alan diğer hastalar ayakta duramaz, aygın baygın yatarken ben her kemoterapiden sonra Hasan Bey’e gidiyordum ve ilaçların yan etkilerini hiç hissetmeden hayatıma devam ediyordum.

Keşke tüm kanser olmuş ve kemoterapi alan hastaların Hasan Bey’in kliniğine gelme şansı olsa.

Bağışıklık sistemini güçlendirerek kemoterapi etkilerini gidermenin yanısıra, tümörlerden alınan biyopsi örneğini çalışarak, kanser tedavisi de yapıyordu bana Hasan hocam. Haftada iki kez yapıyorduk bu çalışmayı. Sonunda, temmuz ayında çekilen pet sonuçlarına göre hiç obir yerimde tümör kalmamıştı. Bu bir mucizeydi ve Hasan bey ve ilkerezonans çalışanları bu mucizenin bir parçasıydı.

İlkerezonans’da Hasan bey sayesinde karşılaştığım mucizeler bu kadar değil. Anlatmakla bitmez. Çok uzun yazdım ama bir iki konuyu daha belirtmek isterim ki dertlerimizin çaresiz olmadığını, hep bir umut olduğunu bilin.

Kemoterapileri verebilmek için bana deri altına bir port cihazı takıldı. Bir süre sonra cihazın takıldığı bölgede açılma ve iltihap olmaya başladı. Onkolog dr bana cihazın vücuda uyum sağlamadığını, vücudun bunu atmaya çalıştığını , ve aleti oradan çıkartıp koldan bir katater açılması gerektiğini çünkü port cihazı takılacak başka uygun bir damarımın olmadığını söyledi. Konuyu bilen anlar, bu korkunç bir şeydi ve sonu gelmez sorunlar yaratacaktı. Rutin tedavim sırasında bundan Hasan beye bahsettim. Dert ettiğin şeye bak dedi. Bana o kendini dışarı atmaya çalışan port aletinden bir parça getir, alerji çalışayım, bak nasıl düzelecek dedi. Daha önce aynı işlemi bir kalp katateri için yapmış başarılı olmuş. İnanamadım, ama denemekten başka çarem yoktu. Port aletini ithal eden firmaya gidip aynı aleti aldık ve Hasan beye getirdik. Sadece 3 seans bu konu ile ilgili çalışma yaptı ve portun deri dışına çıkması durdu. Üzerindeki yaranın kapanması için doku çalıştı bir iki seans, ve yara kapandı. Bunlar anlatırken çok sıradan duruyor, fakat gerçekten birer mucize idi. Ameliyatı erteleyin ben biorezonansla tedavi edeceğim onu dediğimde onkolog dr um benimle dalga geçmişti, öyle şey olur mu diye, ama oldu. Şimdi hala aynı portu kullanıyorum çok şükür.

Başka bir mucize de kolumda gelişen lenf ödem konusunda başardı Hasan bey. Koltuk altı lenflerim yok benim ve kemoterapiler nedeniyle sağ kolumda el parmaklarıma kadar inen lenf ödem gelişti. Bir aydan fazla süre hiç inmedi ve artık elimi kullanamaz hale geldim. Yine rutin tedavim sırasında Hasan bey şişliği gördü, ve neden söylemedin, ödem çalışırdık buraya dedi. 3 seans ödem çalıştı sağ koluma. Şimdi bu yazıyı o şiş olan, kullanamadığım elimle yazıyorum. Ödem falan kalmadı. Yine bilen bilir, lenf ödem öyle kolay geçecek bir şey değildir. İşte bir mucize daha size.
Anlatmakla bitiremedim.. ama bel ağrısı, ağrıdan kendimi duvarlara vuruyordum, ağrıkesiciler banamısın demiyordu, tek seans, 15 dk da bitti inanamadım. Uykusuzluk mu, stres mi var, Hasan beyde de bir zupper var(nasıl yazılıyor bilmiyorum), bileklerinize takılıyor 15 dk, mışıl mışıl uyuyorsunuz akşam.

Çok uzun yazdım, ama İlke Biorezonans Kliniğinde yaşadığım mucizeler, Hasan Bey’e ve klinik çalışanlarına duyduşpm minnet ve şükran anlatmakla bitmiyor, cümlelere sığmıyor, kelimeler kifayetsiz kalıyor.”

Lale Kisbu
(Eczacı):
“Sevgili doktorum Hasan İlkehan’a tüm kalbimle çok çok teşekkür ediyorum. İlke Biorezonans’a ilk geldiğimde ayakta zorlukla durabiliyordum. Öyle ki beş – on dakika yürüme mesafesi uzaklığa dahi taksi ile gitmek zorundaydım. Araba dahi kullanacak gücüm yoktu. Çocukluğumdan itibaren sürekli doktorlara götürülmeme rağmen ne çocukluğumda ne de ileriki yaşlarımda doğru teşhis konulamamış ve doğru tedavi bulunamamıştı. Esas sorun, bebeklik çağında süt alerjisi ile başlamış olan geçirgen bağırsak sendromu, buna bağlı olarak zincirleme gelişen gıda alerjileri ve otoimmün hastalıklar ve yüksek miktarda kandida mantarı idi. Her ay en az 2-3 haftayı şiddetli ağrılardan bitkin bir halde yatıyordum. Bunlar dışında glokom nedeni ile gözdibi sinir hücrelerinde tahribat vardı.

Biorezonans tedavisinin ikinci ayında özgürce rahat yürüyebilmeye başlamıştım. Ağılar yok olmuştu. En çarpıcı bölümü ise, daha önce gittiğim göz doktorları “tahrip olan nöronlar asla tamir olamaz, bu nedenle göz sinirleriniz iyileşemez, biz ilerlemesini engelleyebilirsek ne mutlu bize” demişlerdi..  Oysa biorezonans tedavisi sonrası yaptırdığım görme alanı kontrolünde görme alanımın tamamen normale döndüğü gözüküyordu. Yani nöronlar tamir olmuştu.  Biorezonans tekniğini tecrübe edip yaşamış ve iyileşmiş bir kişi olarak kesinlikle tüm hastalara tavsiye ediyorum. Ayrıca da sevgili doktorum Hasan İlkehan’ a bu tekniğin öncülerinden olduğu, büyük bir özveri, şefkat ve içtenlikle hastalarının iyileşmesi için yaptığı tüm çalışmalar için  tekrar teşekkür ediyorum. “Bir de son olarak bu tekniği deneyeyim diye” gitmiştim gerçekten de son oldu. Çünkü başka bir tedavi denememe ihtiyaç kalmadı.

İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. İyi ki biorezonans tekniğini uyguluyorsunuz. Kendim iyileştikten sonra çevremde hasta olan herkesi İlke Biorezonans’a yönlendirdim. Gelip tedavi olan insanların her biri iyileştiklerini bildirip bana teşekkür ettiler. Bir insanın sağlığının düzelmesine aracı olmak, onun sevincini paylaşmak en güzel duygulardan bir tanesi.

Sevgi, huzur, sağlık, neşe dolu, huzurla nefes aldığınız yarınlar diliyorum.”

Galip Çini: “Dört seneden beri süre gelen idrar yolu iltihabı ve dinmeyen sırt ağrılarımı maalesef çözemedim. Ne gittiğim doktorlar ne de kullandığım ilaçlar bir fayda sağlamazken Dr. Hasan Bey ile biorezonans tedavisine başladık. Açıkça söylemek gerekirse tedavide kullanılan cihaz bile zihnimde soru işaretleri yaratmaya yetti. Onca ilacın yapamadığını nasıl yapar? diye sordum. Ama sabırla seanslara ve beraberinde bana verilen perhizlere sıkı sıkı uydum ve on ikinci seansımı bitirip bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Halen tedavim devam etmekte ve süreçte önce fiziksel ağrılarımdan, sonrasında idrar yolu enfeksiyonu tedavisinde ilaç yan etkilerinden, denge ve zindelik kaybı gibi tüm problemlerimden arınmış durumdayım. Güne daha iyi başlıyor, geceleri rahat uyuyorum. Şunu da belirtmekte fayda var sanırım yaşım 80.. Ama artık 40 gibi hissediyorum diyebilirim. Dr. Hasan Bey’e şükranlarımı sunar ve bu tedavinin öncülerinden olarak bir çok hastaya şifa dağıtmasını temenni ederim. “

Birben & Ferhan Seyyidoğlu: “Biorezonansı ‘Kaybedecek birşey yok’ düşüncesiyle denemek istedik. Sonuçta hem eşimin yıllardır süren tahıl poleni alerjisi, hem bilmediğimiz başka bir çok hassasiyetlerimizden arındık. Ayrıca, ortopedi ameliyatım sonrası ağrıları azaltmak hem de iyileşmeyi hızlandırmak konusunda da çok olumlu katkılar sağladı. Sevgili Hasan Bey’in sakin ve huzur dolu dostluğu ise bizim bu süreçteki çok önemli bir diğer kazanımımız oldu. Belirli periyodlarla gidip yenilenmek, arınmak artık bizim için kaçınılmaz bir alışkanlık olacak gibi görünüyor. Hasan Bey’e ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Sevgiler…”

Tulu Sürenkök
(Reklamcı): 
“Yıllardır geceleri beni uyutmayan mide sancılarımdan biorezonans seansları sayesinde kurtuldum. Sayın Dr. Hasan İlkehan’ın titiz tetkiklerine, doğru bir planlamayla uyguladığı biorezonans tedavisine çok şey borçluyum.”

Ayşe Gülay Hakyemez
(Basın Danışmanı): 
“Biorezonans ile tanışmamı Dr. Hasan İlkehan’a borçluyum. Hipotiroidi neticesinde bozulan metabolizmamı düzene soktu. Bu yaşıma kadar farkedilmemiş ve kronikleşmiş buğday alerjimi ortaya çıkarttı. Tedavi için Biorezonans terapilerim devam ediyor. Üç seanstan sonra enerjimi geri kazandığımı fark ettim. Şimdi hararetle öneriyorum tüm dostlarıma..”

Gül Hasbudak: “Beş yaşındaki kızımın alerjik astımını  biorezonans ile tedavi eden Dr. Hasan İlkehan’a teşekkürü bir borç bilirim. Bu tedavi yönteminin yaygınlaşması dileğimle..”

Vildan Esmer: “Biorezonans’la 2011 yılında tanıştığımda, geçirdiğim önemli ameliyatın  üzerinden tam bir yıl geçmişti. Ameliyat sonrası doktorumun verdiği koruyucu hapın yan etkisi olan kemik ağrıları ile baş etmeye çalışıyordum. İş koşuşturmaları ve ağrılarımla birlikte nasıl yaşayacağımı düşünürken Biorezonans yolu ile tedavi yöntemini anlattı Dr. Hasan İlkehan… Dr. İlkehan’ın  hekimliğine ve kişiliğine duyduğum güvenle  hemen tedaviye başladık. Birkaç seans sonra yeniden doğmuş gibi hissettim, ağrılarım yok oldu ve ben eskisinden daha çok koşturup daha az yorulmaya başladım. Sonrasında da mucize diyebileceğim bir sürü olaylar zincirine şahit olmaya başladım.. Tedavi sayesinde metobolizmam ve bağışıklık sistemim güçlendi.

İki  yıldır grip olmuyorum, dudağımda arasıra kendini gösteren uçuklar artık yok. Çevremdeki herkese anlatıyorum, etkilenip tedavi olan birçok tanıdığımın rahatsızlıkları da  iyileşti veya iyileşme yoluna girdi.

Bence Biorezonans geleceğin tedavi yöntemi olma yolunda… Sana çok çok teşekkür ediyorum Sayın Dr. Hasan İlkehan.  Sevgiyle…”

Funda Aygil: “Okulumun velilerinden biri vasıtasıyla biorezonans ile tanıştım. Kanser tedavisindeki başarısını görünce de çok etkilendim. Boyun sorunlarımı biorezonans ile tedaviye kara verdik. Çok iyi gidiyor. Sırt üstü yatamıyordum. Yavaş yavaş yatabiliyorum artık. Başımı iki yana zor çeviriyordum, bayağı rahatladım.”

Olcay Aygil: “Bacak, bel, diz, ellerim hep arızalı… Sırtüstü yatınca belim ağrıyordu. Yan da yatamıyorum. Bacağım ağrıyordu. Bioreozonans terapilerinden sonra ağrılarım nispeten geçti. Başta çok ümitsizdim. Şimdi iyileşme sürecine girdiğimi hissediyorum.”

Turan Adil: “Yıllardır her gece yatmadan evvel süt içerim. Meğer süt alerjim varmış. Doktor Hasan Bey’in biorezonans terapileriyle mide sancılarından kurtuldum. İlginç bir teknik… Denemeye değer.”