GELECEĞİN TIBBI… BİOREZONANS

Biorezonans, klasik tıbbı tamamlayıcı bir terapi yöntemidir. Çin geleneksel tıbbının prensiplerine, kuantum tıbbının ve biotekniklerin yeni keşiflerine dayanarak geliştirilmiştir.

Biorezonans nedir?

Doğadaki her madde enerjinin yoğunlaşmış halidir. Her enerji kitlesi veya her madde çevreye enerji ışınlar. Bu ışınlanan enerjinin maddeye göre belli bir titreşim örneği vardır. Hiçbir maddenin titreşim örneği bir başka maddenin titreşim örneğine benzemez. Bu, doğada bulunan her maddenin kendine özgü bir titreşim kodu olduğunu gösterir.

Doğadaki tüm maddeler gibi insan organizması da farklı elektromanyetik frekanslar yayar. Hücreler, dokular, organlar… Hepsinin özgün frekansları vardır ve birarada kişinin genel  frekans spektrumunu belirlerler. Patolojik etkenler (virus, bakteri, vs.) hücrelerin iletişimini bozar. Bu patolojik etkenlerin tespiti kendilerine ait titreşim örnekleri kullanılarak biorezonans cihazı ile mümkün kılınmaktadır.

Hasta insanla sağlıklı insanın frekans yapıları birbirinden farklıdır. Çünkü virus, bakteri. allerjen, toksin, amalgam, mantar gibi yabancı frekanslar vücudun titreşim ahengini bozar, hastalıklara neden olurlar. Negatif etki yapan bu frekanslar artık birezonans cihazı sayesinde saptanıp temizlenebilmektedir. Böylelikle hücrelerin bilgi alışverişi eski düzenli haline kavuşmakta, bünyeye zarar veren  maddelerin yarattığı olumsuz frekanslar bertaraf edildiğinde de iyileşme sağlanmaktadır.

Biorezonans, titreşim tıbbı olarak tanımlanabilir. İlaç kullanılmaz. Elektromanyetik frekansların, frekans kontrollü bilgisayarlarla uygulanmasıdır. Hiç bir yan etkisi yoktur. Uygulama tamamem ağrısızdır.

Hemen Ara

1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by