Corona virüsü Tedavisinde Biorezonans

Corona virüsü Tedavisinde Biorezonans

Corona Virus ve benzeri enfeksiyon hastalıkları normalde güçlü bir bağışıklık sistemi tarafından hastalık yaratmadan önce yok edilebilirler.

Bağışıklık sistemimizi nasıl dengede tutarız?

Bunun için yapılabilecek çok çeşitli terapötik uygulamalar ve beslenme yöntemleri, vitamin, mineral takviyeleri vardır.
İnsanlar ruhsal, zihinsel ve bedensel bir bütün olarak vardır ve bunların tam olarak iyilik hali “sağlıklı olmak” olarak tanımlanabilir. Konumuza dönersek, corona virüs gibi kolay bulaşabilen hastalıklar hemen her zaman karşımıza çıkabilecek kötü olasılıklardandır. Bizim bu risklerin varlığını unutmadan yaşadığımız sürece, disiplinimizi kaybetmeden, vücudumuzun organlarının işlevlerini dengede tutmamız gerekmektedir. Bağışıklık sistemi bizim hayatta kalmamızı sağlayan, dış etkenlere karşı savunmamızı yerine getiren bir mekanizmadır.

BİOREZONANS terapi sistematiği iki şekilde bağışıklık sistemine destek olabilir !

1. Bağışıklık sistemi organlarını destekleyerek, aktive ederek,
2. Vücuda giren Corona virüs gibi mikrobik ajanların öldürülmelerini sağlayarak. Bu mikropların öldürülmesinin temel mantığı onların kendilerine özgü frekanslarının ters çevrilerek hastaya gönderilmesi tekniğine dayanır.

Bu şekilde vücuda giren mikroplar zayıflatır, öldürülür ve bağışıklık sisteminin işi çok kolaylaştırılmış olur. Biorezonans terapi sistematiğinin Corona virüs gibi enfeksiyonlarda kullanılmasının hastaneye yatacak kadar ağır vakalarda sağlık personelinin işin kolaylaştıracağını söyleyebiliriz.

Hemen Ara

1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by