Biorezonans terapilerinde kullanılan cihaz

BICOM Biorezonans cihazı, Hans Brugemann tarafından,  Biorezonans tedavisinin yaratıcısı Doktor Morell ile 1976’da başlattığı ortak bir çalışma sonunda, 1987’de geliştirilmiştir. Çalışma prensibi şöyledir:

İnsan organizmasındaki hücre, doku ve organların herbiri, kendine özgü farklı elektromanyetik frekanslar yayarlar ve hep birlikte kişinin genel frekans spektrumunu belirlerler. Sağlıklı bir insan ile hasta bir insanın frekans yapısı birbirinden farklıdır. 

Hasta insanın frekans sisteminde saklanan  allerjen, virüs, bakteri, amalgam, mycosis gibi hasta yapıcılara ait yabancı frekanslar metabolizmanın normal frekans düzenini bozmaktadır.

Biorezonans cihazı ile uygulanan terapilerde amaç düzeni bozan frekansları saptayıp doğru titreşimlerine kavuşturmaktır. Terapi sırasında biorezonans cihazının elektrodları vücudun belli yerlerine yerleştirilir. 

Frekans düzenini bozan elektromanyetik frekanslar belirlenir ve cihaza transfer edilir. Cihazda bu frekanslar arındırılır ve vücuda geri verilir. Hastaya ait patalojik frekanslar biorezonans terapisiyle ters çevrilerek normalleştirildiği için bağışıklık sistemini bozan engeller kaldırılmış olur ve organizma sağlıklı çalışır duruma kavuşur.

Biyolojik, fiziksel frekanslar güçlendirilir ve biorezonans terapisi vücudun kendi kendini iyileştirici gücünü uyarır, savunma ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Hastada iyileşme böyle sağlanır.

BICOM Biorezonans terapisi frekans kontrollü bilgisayarlarla yapılır. Hiçbir yan etkisi yoktur.

BICOM® 2000 ve BICOM® mobil – T.C.Sağlık Bakanlığı’nca Tıbbi Cihaz Onaylıdır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hemen Ara

1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by