Biorezonans terapileri spor yaralanmalarını da iyileştiriyor

Biorezonans  terapileri spor yaralanmalarını da iyileştiriyor
Sporcuların  sağlıklarını korumak ve fiziksel güçlerini artırmak için uygulanan biorezonans programlarının oldukça geniş işlevleri vardır:
       Spor yaralanmalarının onarımı hızlandırılır.
       Tüm vücud detoksifiye edilerek sporcunun performansı artırılır, böylece sakatlıkların metabolik olarak önüne geçilmiş olunur.
       Kas gelişimi artırılır.
       Doku oksijenlenmesi  desteklenir.  
       Esneklik ve koordinasyon artırılır.
       Kan dolaşımı desteklenir.
       Bağışıklık sistemi güçlendirilir.
       Alerji tedavisi yapılarak solunum sistemi rahatlatılır.
       Gıda intoleranslarından oluşan sindirim sorunları düzenlenir, barsak florasının düzenlenmesine ve özellikle Candida mantarının tedavisine yardımcı olunur.
       Alerji kökenli deri hastalıkları giderilir.
       Sinir sistemi bozuklukları iyileştirilir.
       Kas-iskelet sistemi bozuklukları (artroz, artrit, poliartrit, sırt ağrısı, tendinit, fibromiyalji ve ödemler) iyileştirilir.
       Böbreküstü bezleri başta olmak üzere hormonal bozukluklar iyileştirilir.
       Sporcunun enerjisi artırılır. Olası başarısızlıklara neden olabilecek yarışma stresi azaltılır.
       Kadın sporcuların adet düzensizlikleri ve ağrılı adet sorunu giderilir.
 
Yırtılmış kas lifi ve burkulmalarda olumlu sonuçlar alınmakta, hatta kırık tedavileri ile eş zamanlı  uygulanan Biorezonans  terapilerinin önemli faydaları görülmektedir.  Yaşlı hastaların pelvis kırıklarında ağrılar önemli ölçüde azaltılmaktadır.
Spor yaralanmaları genellikle 3 ila 5 seans  gerektirir. İyileşme sürecini önemli ölçüde hızlandıran biorezonans terapileri hastaların spor yaşamlarına daha erken dönmelerine yardımcı olmaktadır.
Bağ  zedelenmesi, kırıklar, çıkıklar, kasık zorlanması, diz eklemi kıkırdak zedelenmeleri, kas lifi yırtılması, kas ezilmesi, kas çekilmeleri, sıyrık ve kesikler, burkulmalar, aşil tendonu kopması, aşil tendonu zorlanması Biorezonans ile tedavi edilebilen spor yaralanmalarıdır.
Aynı olumlu sonuçlar osteoartrit vakalarında da alınmaktadır. Özellikle kıkırdağın giderek bozulduğu, etkilenen eklemlerin kötü halde şiştiği ve enfekte olduğu aktif evresinde Biorezonans terapilerinin yardımı  kayda değerdir. Tanıyı koyduktan sonra biorezonans cihazı ile seçilen “Akut veya kronik doku prosesi”,  “bütün  yaralanmalar” , “lenf aktivasyonu” ya da “lenf ödemi” seans programları uygulanır. Biorezonans kıkırdak iltihabını azaltır ve bozulma sürecini durdurur. 
Sporculara özellikle önerdiğimiz Biorezonans terapileri ile akut spor yaralanmaları, akut  travmalar ve birçok ortopedik uygulamada hızlı ve kalıcı iyileşmeler sağlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hemen Ara

1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by