Biorezonans ile sigarayı bırakma

Sigara bağımlılığınızı aşamıyorsanız 20 yıldır birçok gelişmiş ülkede ve yeni yeni ülkemizde uygulamaya başlanan Biorezonans yöntemiyle tanışma zamanınız gelmiş demektir.

Ağrısız ve yan etkisiz bir uygulama olan Biorezonans, vücudumuzdaki  hücre, doku ve organların yaydığı sağlıklı ve hastalık yapıcı elektromanyetik frekansları  tesbit eder, birbirinden ayırır ve bu frekansları  tedavinin ihtiyacına göre  ters çevirip, büyütüp ya da birleştirip değiştirerek vücuda geri verir.

Biorezonans ile (cam, ahşap ve  plastik hariç)  tüm maddelerin elektromanyetik frekans kalıplarını elde etme olanağımız bulunmaktadır.  Sigara bırakma seansında nikotinin frekans kalıbı elde edilir ve  terapide kullanılır. Bu işlemler, kuantum fiziğinden yararlanan ve bilgisayarlı bir cihaz olan Bicom biorezonans cihazı ile gerçekleştirilir.

Biorezonans ile sigara bırakma yönteminin uygulanabilmesi için kişinin sigarayı bırakmaya kesin karar vermiş olması gerekmektedir.

Terapiye başlamadan once kişiye  “Fagerstörm Nikotin  Bağımlılık Testi” uygulanarak bağımlılılığının tipi saptanır.

Smoker lyzer isimli test cihazı ile bağımlılık seviyesi ölçülür.

Biorezonans  bünyedeki nikotin frekansını sıfırlar

Kişiden son bir sigara içip, izmarit kısmını cam bir tüp içerisine koyması istenir.  Tansiyonu, nabız sayısı ve kilosu ölçülüp kaydedilir. Bicom Biorezonans cihazının giriş kısmına, kişinin içtiği son sigara ile tükürük örneği  yerleştirilir. Bu tükürük örneğinden ve sigara izmaritinden, kişiye özel nikotin elektromanyetik frekans   kalıbı çıkarılır. Tesbit edilen bu frekans kalıbı  ters çevrilip 64 kat büyütülerek elektrotlar ve manyetik minder aracılığıyla vücuda geri verilir. Vücuttaki  nikotin frekansı,  ters frekansıyla karşılaştırılır. Bu işlem ile fizik kuralları gereği  bünyedeki  nikotin frekansı sıfırlanır.

Yaklaşık 55 dakika süren seans sırasında uygulanan frekanslar bir çipe yüklenir ve kişinin cildine yapıştırılır. Bir ay süreyle taşıması istenir. Böylece frekans alımı devam  eder.

Genellikle tek seanslık biorezonans uygulaması  yeterlidir.  Seans sonrasında kişinin bünyesi sigarayı yabancı bir madde gibi algılamaya ve  sigarayla daha önce hiç tanışmamış gibi davranmaya başlar. Sigaraya karşı bir tokluk ve isteksizlik oluşur. Kişi sigara dumanından aşırı derecede  rahatsız olmaya başlar.

Nikotinin vücuttan daha hızlı atılmasını sağlamak için, kişilere bir ay müddetle günde 2 -2.5 litre (8 -10 bardak) su içmeleri, bol yoğurt ve ayran tüketmeleri önerilir.