Biorezonans ile Sigara Bırakma Tedavisi

İstanbul Biorezonans Tedavileri

İstanbul’da Biorezonans tedavileri Dr. Hasan İlkehan yönetiminde çalışan İlke Biorezonans Tedavi Merkezi’nde uygulanmaktadır. Kişiye özel geliştirilen terapi programları özellikle alerji, sigara bırakma ve detoks konularında tercih edilmektedir.

Biorezonans tedavileri vücuttaki sağlıksız elektromanyetik dalgaların ortadan kaldırılıp vücudun kendi kendini iyileştirme potansiyelini aktive etme prensibi ile geliştirilmiştir. Vücud moleküllerinin yaydığı elektromanyetik dalgaların her biri, uyumlu (sağlıklı) ve uyumsuz (hasta) parçalardan oluşan tipik bir spektruma sahiptir; biorezonans cihazına bağlı elektrotlar tarafından alınır ve değiştirilerek diğer elektrodlar vasıtasıyla vücuda geri gönderilir. İyileşme bu şekilde sağlanır.

Biorezonans ile sigara bırakma tedavisi

Son yılların revaçta tedavi yöntemi Biorezonans ile sigarayı bırakmak artık tek seansta mümkün olabilmektedir. Bir saatlik biorezonans terapisinin ilk ve en önemli zorunluluğu, sigara bırakma isteğidir.

Bağımlıların biorezonans tedavisi başlamadan iki saat öncesine kadar sigara içmemiş olmaları gerekmektedir. Çünkü sistem, vücudun geri bildirimini nikotin ile ölçmektedir. El ve ayak bilekleri etrafındaki kolyeler ve kafa kemeri ile cihazla ilişkilendirilen kişinin son bir sigara içmesi ve cihaz tarafından analiz edilecek son izmaritini geri vermesi istenir. Ve yaklaşık yarım saat süre ile cihaza bağlanır.

Biorezonans terapisinin sonunda hasta, sigara içme arzusu ve nikotin ihtiyacı gitmiş olduğundan sigaraya karşı bir tiksinti hisseder. Bu yeni -sigara içilmeyen- hayatının başlangıcıdır.

Biorezonans terapileri ile detoks

Biorezonans, vücudumuzda biriken toksinler nedeniyle hissedilen güçsüzlük, halsizlik, uyku/uykusuzluk, kas/eklem ağrıları ve sinirlilik hallerinin tedavisi için de önerilmektedir. Beden direncimizin azalmasına neden olan tarım ilaçları, böcek öldürücüleri, petrol türevleri, temizlik malzemeleri, enfeksiyon mücadelesi sonrası oluşan ve dışarı atılamayan zararlı atıklar gibi toksik maddeler biorezonans terapileri ile bertaraf edilebilmektedir.

Bağırsak floramızı bozarak görevini yapamaz hale getiren toksinleri normalde metabolizmamız ter, idrar, dışkı, solunum ve safra aracılığı ile dışarı atabilmektedir. Ancak bedenimizde ve çevremizdeki olumsuz faktörlerin giderek artması bu görevin yerine getirilememesine neden olmaktadır. Beri yandan ruhsal ve fiziksel stresler de toksin etkisi yapmaktadır.

Civa, kurşun, kadmiyum gibi ağır metallerden ve toksin birikimlerinden arınmak (detoks) 4-6 seanslık Biorezonans tedavisiyle mümkün olabilmektedir..

Biorezonans ile etkili alerji tedavisi

Çevremizdeki, mutfağımızdaki bazı maddeler alerjik yapılı insanların tepki vermesine neden olmaktadır. Alerjik vücutların bağışıklık sistemi, bunları “yabancı madde” olarak algıladığından vücuda girdiğinde ya da bedene değdiğinde onunla savaşmaya başlar. Vücutta alerjik reaksiyonlar meydana gelir.

Kronikleşmiş rahatsızlıklara neden olan yıllarca saptanamamış buğday, çavdar, süt ve süt ürünleri, ev tozları, küf, hayvan tüyleri gibi allerjenler biorezonans testleri ile kolayca saptanır.

Biorezonans tedavileri temel olarak allerjenlerin vücuttaki patolojik frekansını sıfırlamayı ve vücuda güçlendirilmiş normal fiziksel frekanslar olarak geri vermeyi hedefler. İyileşme aratestlerle takip edilir.

Ana allerjenlere öncelik verilerek “kişiye özel” biorezonans terapileri planlanır. Herbiri yaklaşık birer saat süren seanslar halinde, birkaç hafta sürdürülen tedavi sonrasında vücut,“yabancı” olarak algıladığı allerjik maddeleri artık “normal”olarak kabul etmeyi öğrenir ve reaksiyona neden olmaz.

Allerjik vücutlara ilaçsız olarak uygulanan doğal ve kişiye özel Biofrekans terapilerinin yan etkisi yoktur, etkisi yüksektir.