Biorezonans ile sigara bırakma

Biorezonans ile sigara bırakma

Sigara bağımlılığınızı aşamıyorsanız dünyada 40 yıldır ve ülkemizde de 10 yıldan uzun süredir kullanılmakta olan biorezonans(biofrekans) terapi yöntemiyle tanışma zamanınız gelmiş demektir.

Biorezonans(biofrekans)cihazı, vücudumuzdaki hücre, doku ve organların doğal olarak yaydığı, sağlıklı veya hastalıklı elektromanyetik frekansları  tesbit eder. Bu frekansları vücudun ihtiyacına göre  değiştirip vücuda geri vererek tedaviyi gerçekleştirir.

Biorezonans terapi tekniğinde  tüm maddelerin elektromanyetik frekans kalıplarını elde etme olanağımız bulunmaktadır.  Sigara bırakma seansında da sigara içeriğinde bulunan nikotin ve diğer maddelerin frekans kalıbı terapide kullanılır. Bu işlemler, bilgisayarlı bir frekans üretici biorezonans cihazı ile gerçekleştirilir.

Biorezonans ile sigara bırakma yönteminin başarılı olması için kişinin sigara bırakmaya karar vermiş olması ciddi bir avantajdır.

Biorezonans  vücuttaki nikotin frekans bilgisini siler

Terapi uygulanacak kişiden herzaman içtiği markadan son bir sigara içip, izmarit ve külleri cam bir tüp içerisine koyması istenir.  Biorezonans cihazının giriş kısmına, kişinin içtiği son sigara ile tükürük örneği  yerleştirilir. Bu frekans kalıbı  ters çevrilip 64 kat büyütülerek elektrotlar ve manyetik minder aracılığıyla vücuda geri verilir. Böylece vücuttaki  sigara frekansının tersi uygulanıp  sigara ve nikotinin frekansları silinmiş olur.

Yaklaşık 60 dakika süren seans sırasında uygulanan frekanslar bir çipe yüklenir ve kişinin cildine yapıştırılır. Bir ay süreyle vücudunda taşıması istenir.

Genellikle tek seanslık biorezonans uygulaması  yeterlidir.  Seans sonrasında kişinin bünyesi sigarayı yabancı bir madde gibi algılamaya ve  sigarayla daha önce hiç tanışmamış gibi davranmaya başlar. Sigaraya karşı bir tokluk ve isteksizlik oluşur.

Nikotin ve diğer zararlı maddelerin vücuttan daha hızlı atılmasını sağlamak için, kişilerin günde 2 -2.5 litre (8 -10 bardak) su içmeleri önerilir.

Hemen Ara

1
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by