Alerjiler

Alerjik yapıya sahip insanların vücudu  sağlıklı insanlarda hiçbir olumsuz etki yaratmayan bazı maddelere karşı tepki verir. Allerjeni “yabancı madde” olarak algılayan bağışıklık sistemi onunla savaşmaya başlar ve vücud alerjik reaksiyon vermeye başlar. Alerjik hastalıklar kendini bu şekilde gösterirler.

Biorezonans tedavisi alerji testleri yapılarak başlar. Önce hastanın hangi maddelere alerjisi olduğu saptanır. Ana allerjenlere öncelik verilerek “kişiye özel” bir tedavi planı uygulanır. Yaklaşık birer saat süren seanslar halinde haftada bir kez Biorezonans terapisi uygulanır. Tedavi  temel olarak, allerjen maddelerin vücuttaki patolojik frekansını sıfırlamayı ve vücuda güçlendirilmiş normal fiziksel frekanslar vermeyi hedefler. İyileşme ara testlerle takip edilir. Organizma, alerji yapan maddeleri normal frekans kodunda algılamaya başladığında terapiler başarılı olmuş demektir.

Biorezonans yöntemi ile yapılan alerji  terapilerinin  yan etkisi yoktur. İlaçsız ve yüksek etkili bir terapidir. 
Kronik hastalıkların tedavisinde etkilidir.

Çocuklarda ve kısa zaman öncesinde şikayetleri başlamış hastalarda biorezonans terapisinin başarı oranı çok yüksektir. Yaşlı ve yıllardır astımdam muzdarip hastalarda ise tam olarak iyileşme her zaman mümkün olmasa da biorezonans tedavileri sayesinde şikayetlerinde azalma ve yaşam kalitelerinde artış gözlemlenmektedir.

Bir Cevap Yazın